Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Pabalsts senioriem transporta izdevumu segšanai

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Pabalsts transporta izdevumu segšanai tiek piešķirts vienu reizi gadā 30,00 EUR apmērā pensionāriem no 80 gadu vecuma, lai atvieglotu iespējas apmeklēt ārstniecības iestādes, valsts un pašvaldību institūcijas. Pabalsts tiek piešķirts balstoties uz Ozolnieku novada domes saistošajiem noteikumiem Nr.8/2014 „Ozolnieku novada pašvaldības pabalsti".

Pabalsts transporta izdevumu segšanai pensionāriem no 80 gadu vecuma tiek piešķirts, pamatojoties uz pašvaldības amatpersonas sniegtajām ziņām par personām, kurām ir tiesības šo pabalstu saņemt.
Personām, kurām ir tiesības saņemt pabalstu transporta izdevumu segšanai, to izmaksā Ozolnieku novada domes kasē no kārtējā gada 1.novembra līdz 31.decembrim. Ierodoties saņemt pabalstu Ozolnieku novada domes kasē, Stadiona ielā 10, Ozolniekos līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase. Ja seniora veselības stāvokļa dēļ pabalstu vēlas saņemt kāds no tuviniekiem, kopā ar personas pasi ir jāuzrāda arī pilnvara šādas darbības veikšanai.


Šo pabalstu nav tiesības saņemt personām, kas kārtējā gada laikā saņem Ozolnieku novada domes saistošo noteikumu Nr.8/2014 „Ozolnieku novada pašvaldības pabalsti" 3.9.punktā norādīto transporta pabalstu politiski represētajām personām.

Transporta pabalsts politiski represētajām personām tiek piešķirts uz pabalsta pieprasītāja un tam pievienoto dokumentu pamata. Šo pabalstu piešķir, kompensējot braukšanas izdevumus sabiedriskā transporta līdzeklī, kas pārvadā pasažierus Jelgavas pilsētas nozīmes maršrutos, līdz 10 braucieniem mēnesī. Lai saņemtu pabalstu, pabalsta pieprasītājs iesniedz pašvaldībā iesniegumu, politiski represētās personas apliecības kopiju un braukšanas izdevumus apliecinošus dokumentus par iepriekšējiem 3 mēnešiem. Šo pabalstu pārskaita pabalsta pieprasītāja iesniegumā norādītajā kredītiestādes kontā.

Daina Ivulāne, sociālā darbiniece

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

decembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
11
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs