Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

VVD Jelgavas reģionālā vides pārvalde uzskata, ka vides piesārņojums Brankās nav pārāk bīstams

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Reģionālajā laikrakstā "Zemgales Ziņas" 2018. gada 13. septembra numurā tika publicēts Gaita Grūtupa raksts "Ozolniekos ceļ trauksmi par piesārņojumu Brankās", kur Valsts vides dienesta Jelgavas reģionālā vides pārvaldes Kontroles daļas vadītāja Evita Beitlere, citējot, uzskata, ka vides piesārņojums Iecavas ielā 1 nav pārāk bīstams ne Iecavas upei, ne arī apkārtējiem cilvēkiem.

Ozolnieku novada pašvaldība, rūpējoties par iedzīvotāju drošību, veselību, kā arī vidi, tomēr vēlas oponēt VVD Jelgavas reģionālajai vides pārvaldei un vēlreiz, publicējot uzskatāmos fotoattēlus, informēt, ka regulāri applūstošā Iecavas upe plūst vien  100 m attālumā no piesārņojuma vietas. SIA "Granari" piederošā un piesārņotā teritorija daļēji atrodas atklātā laukā, piesārņojot augsni, gruntsūdeņus un nodarot neatgriezenisku kaitējumu dabai.


Pašvaldība vēlas uzdot retorisku jautājumu – "Kādai dabas katastrofai ir jānotiek, lai atbildīgie VVD darbinieki mainītu savas domas un, atbilstoši normatīvo aktu prasībām, pildītu savas funkcijas un sāktu rīkoties?"


Fotoattēlos redzams grunts piesārņojums:

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

janvāris, 2019
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
17
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs