Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ozolnieku novada dome informē Valsts vides dienestu par nepieciešamību likvidēt novada teritorijā esošu nelegālu bīstamo atkritumu uzglabāšanas vietu

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Apsekojot Ozolnieku novada teritoriju, tika konstatēts, ka ēku īpašumā “Stigmas”, Cenu pagastā, Ozolnieku novadā ir uzkrāts vairāk kā 170 tonnas liels apjoms ar dažāda veida bīstamajiem atkritumiem, kas netiek uzglabāti atbilstoši normatīvo aktu prasībām.

Kopš 2015. gada 16. janvāra ēku īpašums pieder SIA “METAREX”. Pašvaldībai pieejamā informācija liecina, ka 2016. gada 25. jūlijā uzņēmums ir saņēmis Jelgavas reģionālās vides pārvaldes rīkojumu par teritorijas sakārtošanu, tomēr rīkojums nav izpildīts. Ozolnieku novada pašvaldība ir nosūtījusi brīdinājumu uz uzņēmuma juridisko adresi, pieprasot nekavējoties novērst iznomātā zemes gabala piesārņošanu, tomēr personīgi sazināties ar SIA “METAREX” pārstāvjiem nav izdevies un fakts, ka uzņēmuma saimnieciskā darbība ir apturēta, nerada pārliecību par to, ka uzņēmējs tuvākajā laikā plāno pildīt savas saistības.

Domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš komentē: “Izvērtējot līdzšinējo procesa virzību un uzņēmuma SIA “METAREX” bezatbildību jautājumā, kas var radīt nopietnu apdraudējumu videi un cilvēkiem, esmu aicinājis Jelgavas reģionālo vides pārvaldi nekavējoties veikt darbības, lai paātrinātu teritorijas attīrīšanu no bīstamajiem atkritumiem, kā arī informējis par šo situāciju Valsts vides dienesta ģenerāldirektori Ingu Koļegovu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhards un Ministru prezidentu Māri Kučinski”.

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs