Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Pašvaldība izsludina projektu konkursu „Es zinu, varu un daru!”

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ozolnieku novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas konkursu „Es zinu, varu un daru!", kura prioritātes saglabājas tādas pat kā iepriekšējos gados - publiski pieejamas dzīves telpas sakopšana un labiekārtošana, iedzīvotāju aktīvās atpūtas, veselīga dzīvesveida, sporta un kultūras aktivitāšu veicināšana. Projektu iesniegšanas termiņš ir 25.aprīlis, projekti jāīsteno līdz šī gada 15.septembrim. Konkursam paredzētais finansējums ir 10 000 EUR, vienam projektam var pieprasīt finansējumu līdz 1000 EUR.

Vēlamies uzsvērt, ka projektu konkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos dzīves vides uzlabošanā novadā, tāpēc obligāts nosacījums ir pašu iedzīvotāju ieguldītais darbs un līdzdalība projektu īstenošanā. Vērtējot projektus, tiks ņemta vērā projekta nozīmība iedzīvotājiem un novadam.

Aicinām interesentus iepazīties ar projektu iesniegšanas prasībām konkursa Nolikumā un jautājumu gadījumā griezties pašvaldībā, 28.kabinetā, zvanīt pa tālruni 66047857 vai rakstīt uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Nolikumu 2017 skatīt šeit...

Iesnieguma veidlapu skatīt šeit...

Atskaites veidlapu skatīt šeit...

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
28
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs